RECENZE K FESTIVALU


Kommentare: 18
 • #18

  Lenka (Sonntag, 07 April 2019 10:38)

  Na místě byla skvělá atmosféra, ještě o půlnoci jsem byla každý den plná energie.

 • #17

  Helena (Sonntag, 07 April 2019 10:36)

  Milý Ivo,
  festival byl opět moc fajn a já se již nyní těším na příští rok.
  Přeji jen to nejlepší!

 • #16

  Květa (Freitag, 22 März 2019 21:40)

  Ze srdce děkuji všem (organizátorům, vystavovatelům, přednášejícím, účinkujícím, návštěvníkům), díky nimž jsme měli v Liberci další, krásný a úspěšný ročník Ezofest Liberec. Mimo jiné, krásné dojmy, jsem vnímala velmi otevřenou a přátelskou atmosféru mezi vystavovateli. Také jsem ocenila skvělý catering, tradiční oázu klidu na hlavním sále, doprovodný program na špičkové úrovni, bylo toho opravdu hodně a těším se na příští ročník. Ezofest Liberec a vynikajícího pořadatele Ivo Daňka vždy ráda podpořím!!!

 • #15

  Pavel Pohodička Němec (Freitag, 22 März 2019 17:45)

  Festival plný pozitivní energie na kterém každý může najít to, co hledal. Fotky jsou zde: http://www.hermesis.cz/FOTO/190316-coloseum-foto/index.htm

 • #14

  Anna (Montag, 18 März 2019 07:08)

  Úžasná atmosféra, příjemné prostředí a mnoho zajímavých lidiček. Už se moc těším na příští ročník!
  Děkuji za organizování takové události v Liberci.

 • #13

  Kvetoslava paulu (Sonntag, 01 April 2018 18:52)

  Prodavala jsem u vas poprve.lepsi atmosferu jsem nezazila moc dekuji.prednasky byli take povznasejici.

 • #12

  Pavel (Sonntag, 01 April 2018 11:19)

  Dobrý pěkný den Ivo,
  děkuji ti a tobě patří velké uznání a poděkování za perfektně připravenou akci. Určitě mám zájem se příští akce zúčastnit a předpokládám, že nás bude více. Eva i já jsme tam našli nové přátele.
  Liberecký region byl s velkým předstihem zařazen do plánů změn a vytvoření nového světa. Těší mne, že se těchto procesů také zúčastníš. Já tvé aktivity podpořím a také se připojím.

 • #11

  M.Sch (Freitag, 24 März 2017 12:20)

  Přidávám se s poděkováním především všem organizátorům za energii, kterou věnují přípravě i celé organizaci takového úžasné akce. Poděkování patří samozřejmě i vystavovatelům, prodejcům.....no jednoduše všem účastníkům za vytvoření příjemné atmosféry, která pomůže člověku odpoutat se od starostí všedního dne. Jako každý ročník, i tento se opravdu povedl.
  Krásné dny !!!

 • #10

  Květa (Freitag, 17 März 2017 13:34)

  Děkuji všem, kteří se zasloužili o to, že jsme měli v Liberci další, krásný a velice úspěšný ročník festivalu Zdraví a Ezoterika.
  Láska, klid, víra, vlídnost, laskavost, pochopení, důvěra, nabízení, pomoc, nadšení, chuť do života, naděje ... se tu tři dny procházely sem a tam a já jsem mohla být u toho.
  Těším se na příští ročník, vřelé díky!

 • #9

  Jitka (Mittwoch, 15 März 2017 17:16)

  Děkuji za možnost být součástí báječného festivalu. Moc děkuji za perfektní organizaci, ještě nikde jsem se nesetkala s tím aby měli organizátoři takový zájem nejen o pohodu návštěvníků, ale i účastníků.
  Moc ráda se zúčastním i příští rok.

 • #8

  Lucka J. (Dienstag, 14 März 2017 15:32)

  Děkuji za mně i manžela, že jsme mohli být součástí skvělého festivalu s tak příjemnou atmosférou. Skvěle jsme si to užili a strávili společně s návštěvníky i kolegy nejednu příjemnou chvilku. Je vidět, že festival tvoříte srdcem, nikoliv pro profit. 
  Budeme se těšit příští rok.

 • #7

  Květa (Dienstag, 22 März 2016 13:08)

  Děkuji panu Daňkovi za uspořádání dalšího ročníku festivalu Zdraví a ezoterika Liberec 2016.
  Poprvé jsem se zúčastnila jako vystavovatelka. Komunikace a přijetí do společenství vystavovatelů bylo pro mě fantastické. Samotná výstava v prostorech libereckého Kolosea byla krásně a nápaditě připravena.
  Viděla jsem, že si návštěvníci poprvé vychutnávali možnosti kvalitního občerstvení a relaxační zónu přímo i na hlavním sále. To se mi velmi líbilo. Tradičně výborný moderátor výstavy, vynikající vystavovatelé, přednášející a jejich témata, doprovodný program, občerstvení…
  Já sama bych popsala 3 dny zážitků na výstavě asi takto: Prožila jsem prodloužený víkend s Bohem!
  Přeji mnoho chuti a elánu do dalších ročníků festivalu!

 • #6

  ZB (Montag, 21 März 2016 08:27)

  Děkuji za milou atmosféru. Pokud budete mít zájem, ráda se zúčastním vaší akce i v příštím roce. Přeji příjemné jaro

 • #5

  Pohodička (Montag, 21 März 2016 08:24)

  Dobrý den Ivo,
  děkuji organizátorům za velmi pěknou akci. Jako účastník jsem se zde cítil velmi dobře a věřím, že dobrou energii ocenili také všichni
  návštěvníci. To je nejlepší doporučení pro účast na akci příští.

 • #4

  Pavel (Dienstag, 15 März 2016 21:31)

  Milý Ivo,
  děkuji za další úspěšný festival v krásném prostředí a příjemné
  energii. Vydělal jsem si penízky a získal jsem nové klientky, takže snad
  příště zase.

 • #3

  Eva (Dienstag, 15 März 2016 10:34)

  Děkuji Ti za překrásný festival. 5 přednášek mám za sebou plus věštění z ruky a výklad tarotu a zatajoval se mi celý den dech. Těším se na další. S láskou

 • #2

  LD (Dienstag, 15 März 2016 09:54)

  Dobrý den pane Daňku. Neodpustím si Vám napsat, že letos se Vám festival opravdu povedl. Tedy nemohu posoudit vše, nicméně ta atmosféra mne úplně dostala. Když jsem přišla nahoru do sálu, tak se na mne navalilo takové množství energie, že jsem si musela hned sednout na ty úžasné červené sedačky u fontány a jenom tak tam sedět, než jsem se vzpamatovala J Takže za to moc díky, bylo to opravdu velmi příjemné prostředí. Věřím, že i Vy jste s festivalem spokojený a podařil se.

 • #1

  M.Sch. (Montag, 07 März 2016 16:56)

  Přidávám se a také děkuji velmi za organizaci festivalu i v roce 2016. Jistě každý návštěvník našel co hledal. Program zajímavý a navštívené přednášky a meditace velmi obohacující, atmosféra příjemná.
  Přeji mnoho energie a nadšení do dalšího konání.
  Krásné dny:-)