TISKOVÁ ZPRÁVA 2019


 

Závěrečná zpráva festivalu ZDRAVÍ A EZOTERIKA LIBEREC 2019

 

 

Také 7. ročník festivalu ZDRAVÍ a EZOTERIKA LIBEREC 2019 od 15. do 17. března 2019 nabídl svým návštěvníkům obrovské množství informací, inspirací a hojivých impulzů pro tělo, mysl a duši.

 

Kromě účasti na co nejvíce přednáškách a workshopů využili návštěvníci také příležitost ke společenskému stylu při kávě a občerstvení, k výměně nápadů s kolegy a osobním setkáním s lektory. Nedenominační zasvěcení s Estelou Palaris Orbito a ranní i polední meditace s Christianem Josefem Kořenkem a vystoupení na podiu velkého sálu s muzikantem Zdeňkem Hladíkem a libereckou taneční skupinou AISHA nabídly chvíle odpočinku a osvěžení duše. Celý festival byl doprovázen s různými hudebními výstupy INDIOS z Ekvátoru.

 

Tento ročník se mi konečně podařilo vám zajistit zdravou výživu, kterou nabídla FRESH cantine Liberec. S její čerstvou nabídkou obohatila celý festival.

  

7. ročník festivalu opět ukázal, jak mnohostranný je svět duchovního uzdravení a že neexistuje žádná taková věc jako správná metoda léčení, ale uzdravení je také výsledkem harmonické rezonance mezi léčitelem a člověkem hledajícím uzdravení. 

 

Statistické údaje 7. ročníku festivalu 

Obsazená výstavní plocha:   cca 600 m2

Počet vystavovatelů:             62

Počet návštěvníků:                850

 

Příští ročník festivalu se bude konat od 06. do 08. března 2020!  

Kontakty: 

danek.ivo@seznam.cz

https://ezofest.jimdo.com/festivaly/

 

V nadcházejících týdnech a měsících vás budeme informovat o dalších podrobnostech, jako například: termíny a požadavky na přihlášení pro vystavovatele, lektoři a samozřejmě program.

 

Stačí se přihlásit na výše uvedený email.

 

Všem zúčastněným vystavovatelům děkuji za účast a všem partnerům za podporu této akce. Věřím, že jste byli spokojeni a těším se na setkání s Vámi u příležitosti konání 8. Ročníku.

  

Ivo Johannes Daněk

Organizátor festivalu