TISKOVÁ ZPRÁVA 2017

Mezinárodní festival ZDRAVÍ A EZOTERIKA LIBEREC 2017


Minulý víkend od 10. do 12. března se konal v Liberci největší ezoterický Festival na severu České republiky ZDRAVÍ A EZOTERIKA 2017.

Byl to 5. ročník prestižního Festivalu, který byl nejen při organizaci ale také v průběhu Festivalu ve znamení pozitivní a harmonické energie. To potvrdil i organizátor festivalu Ivo Johannes Daněk. „Těší mě, že se stal tento Festival oblíbeným místem těch, kteří hledají odpovědi nebo řešení na věci mezi nebem a Zemí. Ozvali se i noví vystavovatelé, kteří dostali na tento Festival doporučení.“

Znovu se potvrdilo, že je velký zájem o doprovodný program. Při některých přednáškách byly učebny naplněny až do posledního místa. „Záleží mi moc na výběru odborných lektorů s různým zaměřením, aby byl doprovodný program pro návštěvníky zajímavý a pestrý.“ V budově KOLOSEA se prezentovalo více než 50 vystavovatelů s širokou nabídkou svých služeb a produktů z celé České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny, Jižní Ameriky, Indie a Filipín. Těšit se mohli návštěvníci na přednášky, hudbu, poradenství, meditace, informace z alternativní medicíny, ezoteriky a zdravého životního stylu. Tento festival se konal od pátku až do neděle a celé tři dny bylo zahalené Koloseum v pozitivní harmonické a milující energii.

Festival byl zahájen na podiu ve velkém sále v pátek 10. března v 12.00 organizátorem Ivo Johannesem Daňkem, který s radostí přivítal i na letošním ročníku Davida Hamra a předal mu mikrofon k moderování festivalu. Při slavnostním zahájení festivalu seznámil David Hamr přítomné se stručným programem celého víkendu. Na podiu velkého sálu vystoupili bratři Indios pocházející z Peru a představili svůj program peruánské muziky, která jim byla předána od svých předků. V sobotu dopoledne vystoupil dětský folklorní soubor JIZERKA z Liberce, který navázal na českou tradici. V neděli bylo na podium pokřtěno nové CD s názvem ADIDEV, které vzniklo na objednávku přítomného Václava Krejčí ADIDEV u Josefa Christian Kořenka. Kmotrem se stal jak jinak organizátor Ivo Johannes. Na úspěch tohoto dítěte si všichni na jevišti připili sektem.

Ve třech učebnách KOLOSEA nabízel Festival zajímavé přednášky a workshopy. Moderátor Festivalu David Hamr ukázal svůj potenciál v moderování a mohl návštěvníkům podat zajímavé informace. Při rozhovorech na podiu s různými lektory a vystavovateli vedl odborné konverzace. „Myslím, že to je vzájemná sympatie mezi námi a jsem rád, že David je součástí celého organizačního týmu a umí se naladit při moderaci na energii festivalu“, podotkl Ivo Johannes.

Jako poslední ročníky nabídl vlastní catering MCU KOLOSEA kulinářské menu pro vystavovatele a návštěvníky. Každý den nabídl čerstvě připravené 3 různé obědy a večeře ve své jídelně.

Díky podpoře skvělých duší a partnerů bylo možno realizovat tuto akci v tomto rozsahu a v této příjemné energii. Na dotaz různých vystavovatelů, jaký měli pocit z letošního Festivalu, byla slyšet jen pozitivní slova. Cítili po celou dobu Festivalu nepopsatelné energie a podotkly, že se těší na příští ročník.

Byla to úspěšná akce, která by měla navázat na poslední ročníky. „Mám z toho obrovskou radost. Tento závazek chci znovu splnit v příštím ročníku s profesionalitou a pestrou nabídkou různých i mezinárodních odborných vystavovatelů a lektorů pro širokou škálu návštěvníků“, to jsou slova Ivo Johannese.