TISKOVÁ ZPRÁVA 2015


Festival ZDRAVÍ A EZOTERIKA LIBEREC 2015

(Festival ve znamení magické trojky: třetí ročník - ve třetím měsíci - tři dny - tři přednáškové sály - tři různé menu)

Od 13.–15. března se konal v Liberci největší ezoterický Festival na severu České republiky. Přestože předchozí dva roky byly v menším měřítku, letošní festival ZDRAVÍ A EZOTERIKA 2015 překonal všechna očekávání. Toho si je vědom organizátor tradičního festivalu Ivo Johannes Daněk i přítomní vystavovatelé a návštěvníci. V nově opravené budově KOLOSEA prezentovalo více než 55 vystavovatelů širokou nabídku svých služeb a produktů z celé České republiky, Slovenska, Ukrajiny, Jižní Ameriky a Indie. Těšit se mohli návštěvníci na přednášky, hudbu a pohyb, poradenství, meditace, informace z alternativní medicíny, esoteriky a zdravého životního stylu. Po prvé se konal tento festival od pátku až do neděle a celé tři dny bylo zabalené Koloseum v harmonické transformační a milující energii.

Na jevišti velkého sálu, byl v pátek 13.3. ve 12.00 zahájen festival s organizátorem Ivo Johannesem Daňkem, který s radostí představil Davida Hamra jako moderátora letošního festivalu.

Festival také nabízel velmi zajímavé přednášky a workshopy, které se konaly ve třech učebnách Kolosea. Pozvat Davida Hamra jako moderátora festivalu se ukázalo jako správné rozhodnutí. Vedle jeho dokonalého moderování po celé tři dny, si spontánními výstupy získal pozornost návštěvníků i vystavovatelů.

O kulinářskou chuť vystavovatelů a návštěvníků se postaral znovu vlastní catering MCU KOLOSEA, který nabídl každý den tři různé obědy a večeře.

Byla to úspěšná akce, která by měla pokračovat. To jsou slova většiny vystavovatelů a návštěvníků. „Těší mě to a mám z toho obrovskou radost. Motivuje mě to určitě do dalších příprav na další ročník“, dodal Ivo Johannes.

Na poptávku z různých stran zvažuje Ivo Johannes o tom, že by organizoval podobnou akci koncem roku. V jakém rozměru a s jakou myšlenkou by měl tento festival vzniknout je otevřeno. „Když bych měl něco nového organizovat, tak to nesmí být kopie tohoto festivalu.“ S těmi slovy dal Ivo Johannes najevo, že je vše možné a nechtěl nic konkrétního sdělit. (MS)