TISKOVÁ ZPRAVA 2014


Festival Zdraví a Ezoterika Liberec 2014


Letošní – v pořadí druhý Festival zdraví a ezoteriky – se tradičně konal třetí březnový víkend (15.-16.3.) v budově libereckého KOLOSEA. Po optimálním průběhu v každém směru si je pořadatel Ivo Johannes Daněk jistý, že bude tento festival každoroční události v Liberci.


Co může být hezčí a uspokojivější než po mnoha měsících intenzivní přípravné práce, vidět spokojené obličeje vystavovatelů a návštěvníků! "Myslím, že akce tohoto typu", a tím nemá pořadatel Ivo Johannes na mysli jen své budoucí projekty v Liberci, "jsou velkým přínosem pro nás všechny". Je také vděčný za to, že na své cestě potkal spoustu zajímavých lidí, kteří ho podpořili při organizaci. Děkuje také těm, kteří mu upřímně a s otevřeným srdcem potvrdili, že takový festival nemá chybu a měl by být součástí každoročního ezoterického setkání v Liberci. „Je to pro mě výzva, kterou rád přijímám“, říká Ivo Johannes.

 

Na otázku jestli se v příštím roce něco změní, odpověděl Ivo Johannes: „Vesmír je stálá změna. Náš život je to, co naše myšlenky z toho udělají. Nechte se překvapit.“

 

Díky podpoře skvělých duší a partnerů bylo možno realizovat tuto akci v tomto rozsahu a v této příjemné energii. Sobotní večerní vystoupení tanečních skupin DIVOKEJ IR a DAIMONDS z Liberce tvořilo důstojné nastavení této akce.

 
Pořadatel se mohl spolehnout na řadu osvědčených pomocníků před, během a po události, kteří odvedli skvělou práci. Také jim srdečně děkuje. Kladná odezva od vystavovatelů, přednášejících a hostů potvrdili pořadateli, že takový festival má vysoké postavení v libereckém regionu. „Je to pro mne výzva, aby i příští festival byl přínosem pro všechny“, dodal Ivo Johannes.